1988’den beri sofralardaki lezzet olmaya devam ediyoruz..

Zerenler Süt, Ali Zeren tarafından 1988 yılında kurulmuştur. Ticari hayatına o zamanın ileri gelen firmalarına çiğ süt tedariği ile başlayan firmamız, ilerleyen süreçte ticari hacmini arttırarak 1990 yılında peynir imalatına başlamıştır.
m

Zerenler Süt, Ali Zeren tarafından 1988 yılında kurulmuştur.  Ticari hayatına o zamanın ileri gelen firmalarına çiğ süt tedariği ile başlayan firmamız, ilerleyen süreçte ticari hacmini arttırarak 1990 yılında peynir imalatına başlamıştır.

1996 yılları arasında süt tonajını arttırarak, Türkiye’nin önde gelen firmalarına beyaz peyniri fason olarak üretmiş ve sürekli artan bir grafikle 2007 yılına kadar devam ettirmiştir.

2007 yılında ortak bir şirket kurarak, günlük 100 ton/gün kapasiteli peynir fabrikasını kurmuş, 2010 yılına kadar üretimini burada devam ettirmiştir. 2010 yılında ortaklıktan ayrılıp, pazarlama ve satış alanında büyük bir atılıma imza atarak kapasitesini %100 oranında arttırmıştır.

Artan bu kapasite ile birlikte, 2011 yılı başında Bucak Organize Sanayi Bölgesinde 10000 m² arazi alımı gerçekleştirerek yatırıma başlamış ve bu yatırımını 2012 yılında tamamlayarak, günlük 100 ton/gün üretim kapasitesine sahip yeni tesisini kurmuştur.

Zerenler Süt, Zersan ve Aksiyon markaları adı altında Türkiye genelinde piyasada yer edinmiş firmalar ile çalışarak bu firmalara ürün ve hizmet sağlamaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri “Daima Kalite ve İyi Hizmet” olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Zerenler Süt, kalitenin önemini ve zoru başarmanın azmini kendisine ilke edinmiş ve bu ilkelerinden asla vazgeçmeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Çalışanlarına ve müşterilerine değer vererek tüm paydaşlarını gözeten, gelişime ve inovasyona önem vererek yeniliklere öncülük eden, sektöründe aranılan ve örnek gösterilen bir firma olmak.

Vizyonumuz

Daima daha iyiyi hedefleyerek, kaliteyi her adımda arttırmayı ilke edinerek doğal, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan ürünler üretmek.

Değerlerimiz

Sürekli İyileştirme
İnsana Saygı
Güvenilirlik
Kalite

1
2
3
1
2
3

Doğal

Doğallığın en iyi hali Zersan Peynirleri

Taze

Tüm ürünler için vazgeçilmez değerimiz, tazelik...

Lezzetli

Yıllardır sofraların vazgeçilmez lezzeti...